Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bedava g1 Bedava Yalan Deil %100 bux.to bilmemne deil %100 Allah Carpsinki %100

YazarMesaj
çerkez62
7. Seviye Üye
7. Seviye Üye
çerkez62

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 73
Kent Puanı Kent Puanı : 50100502
Rep puanı Rep puanı : 30
Rep Gücü Rep Gücü : Bedava g1 Bedava Yalan Deil %100 bux.to bilmemne deil %100 Allah Carpsinki %100  Rate_010
Doğum tarihi Doğum tarihi : 03/02/91
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 01/09/10
Yaş Yaş : 33
Nerden Nerden : İzmirlee
İş/Hobiler İş/Hobiler : pvpci
Bedava g1 Bedava Yalan Deil %100 bux.to bilmemne deil %100 Allah Carpsinki %100  Knight10
Bedava g1 Bedava Yalan Deil %100 bux.to bilmemne deil %100 Allah Carpsinki %100  2nbt2eb
Bedava g1 Bedava Yalan Deil %100 bux.to bilmemne deil %100 Allah Carpsinki %100  2sajk9g
Bedava g1 Bedava Yalan Deil %100 bux.to bilmemne deil %100 Allah Carpsinki %100  F4n0vm

Bedava g1 Bedava Yalan Deil %100 bux.to bilmemne deil %100 Allah Carpsinki %100  Empty
MesajKonu: Bedava g1 Bedava Yalan Deil %100 bux.to bilmemne deil %100 Allah Carpsinki %100    Bedava g1 Bedava Yalan Deil %100 bux.to bilmemne deil %100 Allah Carpsinki %100  Icon_minitimeÇarş. Eyl. 01, 2010 6:39 am

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Sitemiz Bu arkadaslar
Buraya Giriyoruz

Evet arkadaşlar hiç bir tehlikesi ve sıkıntı olmaksızın size kendim adına garanti veriyorum ücretsiz istediğiniz kadar g1 alabilirsiniz fakat ne kadar çok g1 isterseniz siteye o kadar üye çağırmanız gerekmektedir

örneğin

1200 g1 için 9 kişi

1600 g1 için 11 kişi

2000 g1 için 14 kişi

çağırıp üye yapmanız gerekmektedir.

Resimli Anlatıyorum : [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Uploaded with [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]]
Bedava g1 Bedava Yalan Deil %100 bux.to bilmemne deil %100 Allah Carpsinki %100  Wol_errorThis image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1263x863 and weights 320KB.
Bedava g1 Bedava Yalan Deil %100 bux.to bilmemne deil %100 Allah Carpsinki %100  1resimh
Uploaded with [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.][/url]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Uploaded with [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]][Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Uploaded with [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.][/url]
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Uploaded with [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]][Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Uploaded with [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.][/url]

evet arkadaşlar şimdi e posta mıza gidiyoruz ve gelen kutumuza bakayırozu eğerki gelen kutumuzda yok ise gereksiz kutusuna gidiyoruz.

e postamızı açtık ve gelen mailimizi açıyoruz üyeliğimizi aktif ediyoruz.

üyeliği aktif ettik şimdi giriş yapıp kaç g1 istiyorsanız oradan seçiyorsunuz ve size gelen linki arkadaşlara veriyorsunuz onlarda verdiğiiz linkten üye olup size üye kazandırıyor.

kaç kişi benim verdiğim linkten üye olmuş diye merak ediyorsanız üye girişi yapıyorsunuz ve karşınzda gösteriyor.

Arkadaşlar kesinlikle doğrudur denendi ve uygulamalı olarak yaptık ve 1200 g1 kod halinde aldık.hiç bir kötü yanı yoktur.garanti veriyorum.

Bedava g1 Bedava Yalan Deil %100 bux.to bilmemne deil %100 Allah Carpsinki %100
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» vslig sw gel uçuk deil
»  Bedava !!! TAXİ PROGRAMI SİLK ROAD TAXİ BEDAVA
» Yeni Mesajları Gör KRALIYETLI HAMACHISIZ PVP YALAN DEGIL GERCEK GIR ICERI...!
» Yemin Ederimki Allah Belamı Versinki 8MSF Acıldı
» Silkroad Tbot bedava !!!! (Link Yenilendi!!)